Od Matematyki do Automatyki

Konferencja „Od Matematyki do Automatyki”

Dnia 23 października bieżącego roku w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbędzie się Konferencja pt. „Od Matematyki do Automatyki”. Wydarzenie będące nawiązaniem do Roku Matematyki na Pomorzu skupiać będzie firmy z branży przemysłowej oraz przedstawicieli świata nauki z największych uczelni wyższych z województwa Pomorskiego.

Podczas tegorocznej Konferencji stawiamy na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką oraz pokazanie, że matematyka obecna jest wszędzie i ma wiele zastosowań w przemyśle. Dlatego też każdy z uczestników będzie miał okazję do wzięcia udziału w krótkich, 30-minutowych prelekcjach – studiów przypadku, jak również w szerokim wachlarzu warsztatów z zagadnień automatyki, robotyki i systemów wizyjnych.

Wsparciem merytorycznym Konferencji będą firmy:

  • OMRON Electronics Sp. z o.o – producent zaawansowanych systemów automatyki przemysłowej i ekspert w zakresie ich zastosowań w dziedzinie automatyki zakładów produkcyjnych i automatyzacji maszyn,
  • KUKA Roboter CEE GmbH – wiodący producent robotów przemysłowych – numer jeden w Europie, zajmujące pierwsze miejsce w branży automotive na świecie.

Organizatorami Konferencji są: Słupski Inkubator Technologiczny zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Operator Pracowni Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych w SIT – TMA LABS Sp. z o.o.

Udział w Konferencji będzie również okazją do zapoznania się z najnowszym produktem firmy TMA Robots – robotem kartezjańskim – pierwszym seryjnie produkowanym robotem kartezjańskim w Polsce, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych” podczas tegorocznych XIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL2015.

WIADOMOŚCI

11 / 05 / 2017
Kielce, 23.05.2017 TMA i OMRON przedstawiają : Nowy robot z serii palletLine na targach Plastpol......Więcej
18 / 04 / 2017
Robot TMA AUTOMATION na targach Hannover Messe 2017 Polska jest krajem partnerskim tegorocznej......Więcej
Więcej
Copyright © 2019 TMA LABS Sp. z o.o.