16 / 09 / 2015

Od Matematyki do Automatyki

Konferencja „Od Matematyki do Automatyki”

Dnia 23 października bieżącego roku w Pracowni Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych TMA LABS, odbędzie się Konferencja pt. „Od Matematyki do Automatyki”. Wydarzenie będące nawiązaniem do Roku Matematyki na Pomorzu skupiać będzie firmy z branży przemysłowej oraz przedstawicieli świata nauki z największych uczelni wyższych z województwa Pomorskiego.

Podczas tegorocznej Konferencji stawiamy na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką. Dlatego też każdy z uczestników będzie mieć okazję do wzięcia udziału w krótkich, 30-minutowych prelekcjach, jak również w szerokim wachlarzu warsztatów z zagadnień automatyki, robotyki i systemów wizyjnych.

Organizatorami Konferencji są: Słupski Inkubator Technologiczny, Pomorska Agencja Rozwoju Pomorza oraz TMA LABS Sp. z o.o.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wsparciem merytorycznym Konferencji będą firmy:

  • OMRON Electronics Sp. z o.o. – producent zaawansowanych systemów automatyki przemysłowej i ekspert w zakresie rozwiązań przemysłowych
  • KUKA Roboter CEE GmbH – wiodący producent robotów przemysłowych – numer jeden w Europie, zajmujące pierwsze miejsce w branży automotive na świecie

Udział w Konferencji będzie również okazją do zapoznania się z naszym najnowszym produktem – robotem kartezjańskim – pierwszym seryjnie produkowanym robotem kartezjańskim w Polsce, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych” podczas tegorocznych XIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL2015.

Więcej informacji nt. Konferencji pojawi się już wkrótce, a już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji i zapisywania się na szkolenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Imię i Nazwisko*

Nazwa firmy / uczelni*

Adres email*

Numer kontaktowy*

Warsztaty: opcja godzinowa: 11:30 – 13:00

Warsztaty: opcja godzinowa 13:30 - 15:00

WIADOMOŚCI

11 / 05 / 2017
Kielce, 23.05.2017 TMA i OMRON przedstawiają : Nowy robot z serii palletLine na targach Plastpol......Więcej
18 / 04 / 2017
Robot TMA AUTOMATION na targach Hannover Messe 2017 Polska jest krajem partnerskim tegorocznej......Więcej
Więcej
Copyright © 2020 TMA LABS Sp. z o.o.